Jak můžete pomoct právě vy?

Podpořte naše aktivity a bojujte s námi za lidská práva! Možností je několik.

PODPOŘ NÁS FINANČNĚ

Protože je Mládež za lidská práva, z. s. neziskovým spolkem, délka celé kampaně závisí na našich sponzorech a dárcích. Tiskneme brožurky, zdarma je rozesíláme, chodíme přednášet do škol, překládáme zahraniční materiály, provozujeme webové stránky, děláme sociální sítě a máme v plánu ještě další spoustu projektů, které pomůžou šířit lidská práva.
Kdyby každý v naší zemi přispěl jednou korunou, můžeme se kampani věnovat několik let a naučit další generaci nejenom jejich lidským právům, ale také tomu, jak za ně nenásilnou cestou bojovat. Za 500 Kč vytiskneme 250 brožur a za 1000 Kč oslovíme v kampani na sociálních sítích až 6000 lidí. Jdeš do toho s námi? Jsme ti vděční za jakýkoliv příspěvek!

Číslo účtu Mládeže za lidská práva z.s.: 452442002/5500
 

DĚKUJEME NAŠIM SPONZORŮM

Staň se dobrovolníkem

Jedním ze způsobů, jak pomoct, je stát se dobrovolníkem. Můžeš distribuovat brožury nebo pomáhat s administrativou. Někdy tě oslovíme v rámci akce ve tvém městě, jindy můžeš jen sdílet naše nápady a novinky na svých sociálních sítích.

Věnuješ se oboru, který by nám podle tvého názoru mohl pomoct? Zapojit se můžeš i tímto způsobem. Jestli už víš, kolik času nám můžeš měsíčně věnovat, stačí jen vyplnit údaje a my tě rádi přivítáme na palubě lodi 30 LIDSKÝCH PRÁV.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

7 + 1 =